Montavimas apdaila statybos darbai

Langų ir durų montavimas, bene svarbiausias etapas, užtikrinantis gaminių eksploataciją ateityje. Ar eksploatacija bus lengva, maloni ir ilgaamžė, priklauso nuo montuotojų kvalifikacijos ir naudojamų montavimo medžiagų kokybės. Teisingas montavimas tiesiogiai įtakoja gaminių savybes: šilumos, garso izoliacijos, naudojimo patogumą, ilgaamžiškumą.

Sumontavus naujus langus arba duris, tarp gaminio ir sienos lieka matomos sandarinimo putos arba kitos sandarinimo medžiagos. Joms pilnai išsiplėtus ir sukietėjus, galima pradėti angokraščių apdailą. Priklausomai nuo patalpų apdailos, angų tipo, sienos konstrukcijos – galimi skirtingi pilnos statybinės apdailos būdai: tinkavimas – glaistymas – dažymas arba apdaila gipskartonio plokštėmis. Dalinei apdailai pakanka PCV apdailinių juostelių. Tai pigiausias ir greičiausias apdailos būdas.

UAB „Patikimas servisas“ siūlo ne tik kokybišką gaminių montavimą ir apdailą, bet ir smulkius statybos darbus: angų didinimą, angų mažinimą užmūrijant, gipskartonio pertvarų įrengimą, grindų betonavimą, medinių konstrukcijų – terasos, stoginės, pavėsinės – įrengimą ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *