Berėmės stiklo konstrukcijos

Siūlome konstrukcijas iš berėmio grūdinto stiklo.

Berėmio stiklo konstrukcijų populiarumą lemia jų savybės - šviesos pralaidumas, nebrangi eksploatacija, greitas ir palyginti nebrangus montavimas, ilgaamžiškumas, galimybė susikurti savitą ir funkcionalų interjerą. Stiklas – neišeinantis iš mados ir lengvai priderinamas interjero elementas.

Berėmės stiklo konstrukcijos yra ypač populiarios biuruose, bankuose, gydymo įstaigose ir kitose administracinėse patalpose. Šiuolaikinių stiklo gamybos technologijų dėka galima įstiklinti ištisas įvairių konfigūracijų ir dydžių sienas.

Konstrukcijoms naudojamas grūdintas, dažniausiai 10 mm storio stiklas. Stiklas gali būti skaidrus, matinis, įvairių atspalvių, dekoruotas. Stiklo dekoras ir furnitūros spalvos, formos pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno interjero ypatumus.

Kai reikia atskirti patalpas, tačiau svarbu išlaikyti vientisą erdvę, geriausia išeitis – stiklinės pertvaros. Jos optiškai padidina erdvę, naikina ribas tarp interjero ir aplinkos, nesuardo aplinkos vientisumo.

Grūdinto stiklo pertvara galima perskirti vonios kambarį, virtuvę nuo svetainės ar svetainę nuo darbo kambario. Visų tipų pertvarose yra galimybė įmontuoti duris, kurios be to gali būti stumdomos ar automatinės, o tai visada patogus praėjimas ir maksimalus komfortas.

Berėmės stiklo pertvaros su varstomomis durimis – viena populiariausių vidaus atitvarų konstrukcijų. Jos yra ne tik funkcionalios, bet ir stilingos, puikiai puošia šiuolaikinius interjerus. Į abi puses varstomas duris rekomenduojame montuoti patalpose, kur yra didesnis žmonių praeinamumas. Varstomoms durims nėra būtina stakta, tačiau su ja išgaunama daugiau sandarumo.

Berėmes stiklo pertvaras su slankiojančiomis durimis paprastai siūloma montuoti tose patalpose, kuriose durų nereikia dažnai varstyti, pavyzdžiui prekybos centruose esančiose parduotuvėse. Jose ryte durys atidaromos, o uždaromos tik pasibaigus darbo laikui. Slankiojančios durys naudojamos ir tada, kai norima turėti platesnį ir aukštesnį praėjimą arba dėl vietos trūkumo neišeina įrengti varstomų durų.

Taip pat UAB „Patikimas servisas“ siūlo stiklinius stogelius, stiklinius turėklus, terasų stiklinimą, stiklinius laiptus, veidrodžius.